Kultura Wydarzenia

Zaproszenie Metropolity Przemyskiego na ŚDM 2016 w Archidiecezji Przemyskiej

Zaproszenie Metropolity Przemyskiego na ŚDM 2016!

„Już niespełna rok dzieli nas od tych wydarzeń i – jak dobrze widzą organizatorzy każdego dużego przedsięwzięcia – nie jest to dużo. Przygotowania do Światowych Dni Młodzieży 2016 idą w Polsce pełną parą, a młodzież z całego świata coraz liczniej zgłasza swój udział w różnych diecezjach. Do Archidiecezji Przemyskiej swój przyjazd zapowiedzieli już młodzi z Włoch, Rosji, Australii, Gwatemali i Gabonu.

Został już opracowany i zatwierdzony  ramowy program przemyskich dni w Diecezji. Poznajmy go dobrze i – w porozumieniu z  diecezjalnymi centami ŚDM– włączmy się w jego realizację i ubogacenie. Od nas wszystkich zależy to, w jakiej atmosferze nasi Goście spędzą u nas tych kilka dni i z jakimi wrażeniami stąd wyjadą. Mamy co pokazać, mamy się czym pochwalić, mamy co zaproponować. Udowodnijmy po raz kolejny, że ciepłe opinie o polskiej gościnności nie są przesadzone!

Prosimy również gorąco o promocję wszystkich wydarzeń związanych z przemyskim Ein Karim w naszych parafiach, wspólnotach formacyjnych, lokalnych mediach, a zwłaszcza w Internecie. Wszystkie istotne informacje (w 9 językach) można znaleźć na niniejszej stronie mlodziez.przemyska.pl i do niej prosimy odsyłać.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *