Aktualności Krosno

Nieletni bracia włamali się do sklepu

Policjanci zauważyli dwóch młodych mężczyzn opuszczających sklep, do którego się włamali. W pościgu funkcjonariusze zatrzymali jednego z nich. Szybko ustalili, gdzie ukrywa się drugi z włamywaczy. Dwaj bracia w wieku 16 i 15 lat odpowiedzą przed sądem rodzinnym.

Wczoraj przed północą, dyżurny jednostki policji w Krośnie otrzymał informację o włamaniu do sklepu na ul. Piłsudskiego. Na miejsce skierował policjantów wydziału kryminalnego.
Nieumundurowani funkcjonariusze w trakcie zbliżania się do miejsca prawdopodobnego włamania, zauważyli dwóch młodych mężczyzn, wychodzących ze sklepu. Włamywacze widząc idących w ich kierunku policjantów, rzucili się do ucieczki.
Po krótkim pościgu funkcjonariusze zatrzymali jednego ze sprawców. Szybko ustalili także miejsce, w którym ukrył się drugi z nich.
Funkcjonariusze ustalili, że sprawcy dostali się do sklepu przez wybitą szybę w drzwiach. Ze środka zabrali drobne pieniądze. Włamywaczami okazali się 16-latek i jego 15-letni brat. O ich losie zdecyduje sąd rodzinny.
Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kmp-krosno/wydarzenia/art2674,nieletni-bracia-wlamali-sie-do-sklepu.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *