Aktualności Kultura

Finał Miss Polski jest jej!

W piątek, 24 czerwca, Miss Mielca 2015, tegoroczna Miss Podkarpacia dołączyła do finału najważniejszego konkursu piękności w naszym kraju. W grudniu będzie walczyć o tytuł Miss Polski.

25-letnia mielczanka, Iwona Młynarska, jest jedną z 24 najpiękniejszych dziewcząt w Polsce. Podczas gali półfinału, który odbył się w Kozienicach, zakwalifikowała się do ścisłego finału Miss Polski, który odbędzie się w grudniu. Numer 24 przyniósł naszej miss szczęście.

– Jestem finalistką Miss Polski 2016! Emocje trochę już zdążyły opaść, dlatego chciałabym podziękować wszystkim tym, którzy we mnie wierzyli, wspierali mnie, kibicowali. Dziękuję również całemu zespołowi Miss Polski za poświęcony nam czas, cierpliwość oraz możliwość zdobycia bezcennych doświadczeń i niezapomnianych wrażeń – podsumowała udział w półfinale.

Iwona Młynarska jest absolwentką Wydziału Prawa WSPiA w Rzeszowie. Jej pasjami są modeling, sport i podróże. W 2015 roku zdobyła tytuł Miss Mielca w konkursie organizowanym przez Tygodnik Regionalny Korso, w 2016 została Miss Podkarpacia.
Możecie śledzić fanpage Iwony Młynarskiej na Facebooku oraz jej profil na Instagramie.

Materiał prasowy

Tygodnik Regionalny Korso i portal korso.pl sprawują opiekę medialną nad kandydatką do tytułu
Miss Polski 2016 – Iwoną Młynarską.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *