Porady

Wełna mineralna na poddasze

Większość z nas wystawiona jest na stres, silne emocje, ciężką pracę czy duży wysiłek.  Na co dzień dajemy z sobie sto procent, by przeżyć jakoś kolejny dzień. Rodzina, praca zawodowa, szkoła i inne obowiązki mają duży wpływ na nasze samopoczucie i emocje.  Wiemy to również my dlatego nasza firma stara się dbać o to, by dom był prawdziwą oazą spokoju, bezpieczeństwa i wytchnienia.  Pomożemy ci stworzyć dom twoich marzeń!

 

Razem z nami zadbasz o funkcjonalność i energooszczędność swojego domu!

 

By dom był dla dla wszystkich komfortowy i wygodny trzeba zadbać o odpowiednie ocieplenie budynku. Duże znaczenie ma w tym miejscu ocieplenie samego poddasza. Dlaczego? Bo to właśnie przez poddasze nasz dom jednorodzinny traci do dwudziestu pięciu procent ogólnego ciepła. To wystarczający powód by zainwestować w wysokiej jakości energooszczędne ocieplenie poddasza. Takie działania pozwolą zaoszczędzić nie tylko pieniądze ale też czas i pozwolą przez długi czas cieszyć się odpowiednią temperaturą w domu co podnosi ogólny komfort i wygodę.

 

Pozwala z przyjemnością spędzać czas w domu nawet w bardzo zimne dni. Duże znaczenie ma już sam wybór materiału do ocieplenia naszego poddasza. Wiedza na ten temat jest nieodzowna jeżeli pragniemy stworzyć ciepły ale też bezpieczny dla wszystkich dom. Warto postawić na pewne produkty, które nie są palne co chroni drewnianą konstrukcje dachu przed ogniem. Ponadto takie produkty powinny być paroprzepuszczalne, dźwiękoszczelne i bezpieczne dla zdrowia. Taka właśnie jest wełna do poddaszy, którą znajdą Państwo w sklepie: https://www.bricoman.pl/materialy-budowlane/welna-styropian/welna-do-poddaszy.

 

Jest to na przykład gruba wełna firmy Rockwool, która jest idealnym i bezpiecznym i trwałym surowcem izolacyjnym. Jest to wełna, którą można wykorzystać nie tylko w domu ale też w pomieszczeniach gospodarczych itp. Izolacyjna wełna mineralna włókien szklanych zapewnia doskonałą izolację termiczną, a także akustyczną co zapewnia duży komfort osób przebywających w domu. Ponadto jest energooszczędna co jest jej niebagatelnym atutem.

 

Ponadto jest sprężysta dzięki czemu szczelnie wypełnia przestrzenie między drewnianymi elementami dachu. Wszystkie te czynniki niezaprzeczalnie składają się na to, by nasz dom był bezpieczny, energooszczędny i ciepły.  Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą materiałów do ocieplania domów w najwyższej jakości. Doskonałe i przystępne ceny, a także pomocna obsługa pozwoli ci wybrać najlepsze surowce do ocieplenia domu, by cieszyć się ciepłem przez długie lata.