Aktualności

Praca u dealera marki BMW

Praca w BMW to spełnienie marzeń niejednego mężczyzny. Jeśli chcecie pracować w największym koncernie samochodowym na świecie i posiadacie pasje do motoryzacji to jest to praca idealna. Sieć dealerska BMW w Polsce poszukuje kandydatów do pracy na wiele stanowisk w salonach. Oferty są dostępne na stronie rekrutacyjnej (http://www.praca-dealerbmw.pl/). Można tam wybrać miasto, w którym chce się pracować, oraz stanowisko. Jest kilka działów, do których gigant z Monachium szuka pracowników.

 

Są to działy: administracyjny, serwisowy, sprzedażowy. W każdym z nich czeka kilka stanowisk z pracą. W dziale administracyjnym poszukiwane są osoby z doświadczeniem księgowym, które będą czuwały nad dokumentacją i należycie wypełniały swoje obowiązki. Istnieją także inne stanowiska jak product genius, doradca do spraw sprzedaży części, serwisant czy nawet kierownik salonu samochodowego. Product genius to entuzjasta marki BMW, który potrafi godzinami opowiadać o samochodach firmy z Monachium. Jego zadaniem jest wsparcie działu sprzedażowego w momencie negocjacji z Klientem.

 

Doradca do spraw sprzedaży czuwa nad prawidłowym przebiegiem prezentacji pojazdów Klientowi, odpowiada na jego pytania. To od niego zależy jaka będzie decyzja osoby chcącej kupić nowy samochód. To bardzo odpowiedzialna funkcja. Osoby szukające pracy mogą również zatrudnić się w dziale serwisowym, gdzie czekają stanowiska mechaników i lakierników. W serwisie, wyposażonym w nowoczesny sprzęt, BMW reperuje szybko i dokładnie samochody Klientów. Jeśli masz doświadczenie w kierowaniu zespołem, możesz spróbować swoich sił jako kierownik salonu. To najważniejsza osoba w salonie BMW. Odpowiada za całość pracy, monitoruje pracę poszczególnych osób, ustala grafik zmian oraz służy pomocą w momencie trudnym dla pracownika. Na każdym stanowisku BMW wymaga najwyższej jakości obsługi Klienta, tak aby podtrzymać najwyższą ocenę marki na zewnątrz. Jeśli chcesz pracować w najlepszym środowisku motoryzacyjnym, to śmiało złóż swoje CV poprzez platformę.

 

Miła atmosfera podczas pracy, codzienne nowe wyzwania, a także zadowolenie Klientów, tego doświadczysz w pracy u dealera marki z Bawarii. Solidny pakiet socjalny, pewne warunki pracy oraz zadowalająca pensja to wszystko jest dostępne pracując w BMW. Wystarczy że złożysz swoją aplikację na wybrane stanowisko i uzbroisz się w cierpliwość. BMW poszukuje kandydatów, którzy szybko przyswajają wiedzę na branżowych szkoleniach, oraz są elastyczni w swoich obowiązkach. Stań się częścią marki BMW i złóż swoje CV nawet dzisiaj.