Aktualności

OTWARCIE SEZONU FOOD TRUCKÓW W BRZOZOWIE

Gmina Brzozów i organizacja FUTRAKI zapraszają wszystkich miłośników dobrego jedzenia na otwarcie sezonu foodtruckowego w Brzozowie. Impreza odbędzie się w dniach 20-21 lipca. Food trucki, jak zwykle, zaoferują duży wybór dań z różnych stron świata.

20 i 21 lipca (sobota, niedziela) okolica MOSiR będzie kusić mieszkańców miasta zapachami wspaniałych potraw przyrządzanych przez prawdziwych pasjonatów kulinariów.

To najlepsze zaproszenie do ucztowania w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją będzie kilkanaście food trucków – aut przystosowanych  do przygotowywania i wydawania posiłków.

Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od wyjątkowych meksykańskich buritto, poprzez azjatyckie dania z woka i oryginalne burgery, aż po słodkie hiszpańskie churrosy i lody tajskie. Bogata oferta kulinarna zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa. Impreza odbędzie się na terenie MOSiR, przy ul. Legionistów 3.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1130456330457440/?active_tab=about

 

Odwiedzą Was m. In.:
👉 Czarros – hiszpańskie churros!
👉 Lord Burger – amerykańskie burgery!
👉 PAN FRYTA – frytki belgijskie!
👉 E.Doggs – najlepsze hot dogi!
👉 Le mini lemoniada – lemoniada molekularna!
👉 Farsz Food- BAO – pierożki dim sum!

 

W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu: Tomasz Kamyk, kom.: 662 7743 959