Aktualności

Modne okulary przeciwsłoneczne na lato 2020. Co warto wybrać?

Lato 2020 roku wchodzi w decydującą fazę, co oznacza, że jeszcze nie jest za późno, by zadbać o swój wakacyjny styl. Jako, że w ostatnich tygodniach słońca nie brakuje, warto przemyśleć kwestię okularów przeciwsłonecznych. Okrągłe, prostokątne, lenonki, jednobarwne, a może kolorowe? Wybór jest naprawdę ogromny, dlatego sprawdźmy jakie są obecnie modne okulary i w które z nich warto zainwestować latem 2020! 

Modne okulary na lato

O tym, co warto założyć na nos, powinien decydować przede wszystkim nasz wygląd oraz indywidualny gust. Możemy jednak zainspirować się aktualnymi trendami, dzięki którym wybór będzie łatwiejszy, a do tego będziemy mieli pewność, że nie nosimy przestarzałych rozwiązań. Modne okulary przeciwsłoneczne to obecnie przede wszystkim te, które są niewielkie i posiadają oryginalny kolor szkieł, np. fioletowy. Szczególnie pasują tutaj metalowe oprawki, które świadczą o tym, że obserwujemy nowoczesne trendy i nie boimy się stawiać na oryginalność.

Kolejnym hitem 2020 roku są okulary lenonki, które wracają do łask – nie mówimy tu jednak wyłącznie o klasycznym designie tych rozwiązań, ale ich nieco udoskonalonej wersji. Co to oznacza? Modne okulary tego typu mają dzisiaj lustrzane szkła, w których odbija się wszystko dookoła. Oczywiście nie ma to wpływu na widoczność, a jedynie daje oszałamiający efekt wizualny, który w połączeniu z kolorowymi oprawkami jest wizytówką tego lata. Oczywiście to nie wszystko, co można nosić w obecnym sezonie – modnych okularów jest o wiele więcej, a poniżej znajdziesz najlepsze propozycje.

Co jeszcze jest trendy w 2020 roku?

  • Kolorowe oprawki – i to praktycznie w każdym wariancie. Im bardziej radosna jest Twoja dusza tego lata, tym możesz postawić na bardziej niecodzienne i oryginalne barwy, w tym żółte, różowe, fioletowe, białe i wiele innych.
  • Okrągłe okulary to nie wszystko – obecnie bardzo modny jest też powrót do lat 90-tych, kiedy to królowały tzw. oprawki oversize. Czym się one charakteryzują? Przede wszystkim mają całkiem spory rozmiar i kanciasty kształt, który często wykończony jest grubymi, kolorowymi oprawkami. Chcesz wiedzieć, jak wyglądają? Sprawdź modę lat 90-tych!
  • Czarne i kwadratowe – nawiązujące do klasyki, ale jednocześnie tworzona na nowoczesną modłę. Są niezwykle eleganckie i bez wątpienia zrobią wrażenie na każdym – dlatego też są to bardzo modne okulary w 2020 roku.

Znajdź własny styl!

Oczywiście trendy warto obserwować, zwłaszcza dlatego, że mogą one być inspiracją dla twojego stylu. Pamiętaj jednak, że jesteś osobą, która może sama kreować aktualną modę – wystarczy tylko wybrać te okulary, które Ci odpowiadają i dopasować do nich odpowiedni styl. Pozwoli Ci to zyskać niepowtarzalny wygląd, niezależny od wszelkich trendów. Grunt to mieć wybór – przede wszystkim warto wybrać odpowiedni sklep, taki jak np. C-O.COM.PL, w którym znajdziesz zarówno modne okulary przeciwsłoneczne, jak również te ponadczasowe, które są eleganckie i pasują niezależnie od roku czy pory.