Aktualności

Podkarpacie na „Mapie zdrady” – Ashley Madison

Kiedy hakerzy przedstawiający się jako Impact Team wykradli dane prawie 40 milionów użytkowników portalu Ashley Madison, wielu osobom, także w naszym kraju, z pewnością zrobiło się gorąco z nerwów. Niestety hakerzy urzeczywistnili swoje groźby opublikowania tych danych, na podstawie czego została już opublikowana tzw. „mapa zdrad. Dzięki niej, dokładnie wiemy, skąd pochodzą osoby lubiące „skok w bok” lub chcące przeżyć gorący romans. Okazuje się, że wielu użytkowników pochodzi z Polski, także z Podkarpacia.

Ashley Madison to portal przeznaczony przede wszystkim dla małżonków do organizowania sobie „skoków w bok”. Po ujawnieniu części danych opinia publiczna na całym świecie dowiedziała się, gdzie mieszka najwięcej chętnych do zdrad użytkowników Portalu. Na stworzonej mapie zdrad, gęsto jest również od zarejestrowanych użytkowników z Polski. Największa ilość „gotowych na zdrady” mieszka na terenie Warszawy, Krakowa oraz Poznania (ponad 9 tyś), ale nie tylko. W mniejszych miasteczkach i miejscowościach również znalazły się osoby chętne na gorący romans.

Jak pokazują ujawnione do tej pory dane, na portalu Ashley Madison, zarejestrowało się aż ponad 1100 użytkowników z województwa podkarpackiego, w większości są to mężczyźni. Jedną z najbardziej „zaangażowanych” miejscowości na Podkarpaciu bez wątpienia okazała się Korczyna pod Krosnem, gdzie na 6 tysięcy mieszkańców, aż 70-ciu było zarejestrowanych na portalu, wyrażając tym samym chęć zdrady swojego współmałżonka (w tym 3 kobiety). Co ciekawe, w mieście oddalonym o 10 km, a więc w Krośnie, nie został odnotowany ani jeden zarejestrowany użytkownik. Jednak, nie oznacza to, że na Podkarpaciu nie znajdziemy większej ilości chętnych. W Górkach pod Brzozowem, gdzie mieszka ok. 1800 mieszkańców, na portalu zarejestrowało się 11 chętnych i spragnionych przygody mieszkańców, a w Sanoku znajdzie się aż 45 takich mężczyzn!

A jak sprawa wygląda w stolicy Podkarpacia, w Rzeszowie? Na tle innych miast wypada on dość blado, ponieważ na 200 tysięcy mieszkańców, zarejestrowanych jest zaledwie 332. Statystycznie znacznie lepiej wypadła Kraczkowa z 22 zarejestrowanymi mieszkańcami, Wola Dalsza z 21, a także Przemyśl, gdzie rozkoszy za pomocą portalu szukało 91 mieszkańców.

Jak pokazuje „podkarpacka mapa zdrad”, chętnych na przeżycie ekscytującego „skoku w bok” znacznie łatwiej znaleźć na zachodzie i na północy regionu. Jednak to nie koniec rewelacji, a raczej ich początek. Ujawnione dane są jedynie cząstkowe, być może już wnet opublikowane zostaną szczegółowe historie użytkowników, a wtedy dowiemy się o wielu pikantnych szczegółach z życia sąsiadów zza miedzy – dosłownie!

Źródło: http://www.nowiny24.pl/reportaze/art/7706017,niezbyt-jurny-rzeszow-sprosne-garby-lubiezna-majscowa-czyli-zdrada-po-podkarpacku,id,t.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *