Domaradz

Czołowe zderzenie samochodów w Domaradzu

Policjanci pracowali na miejscu groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego w Domaradzu. W piątek doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów. W jednym podróżowały dzieci. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

d_2W piątek, około godz. 10.30 brzozowscy policjanci zostali poinformowani o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Domaradzu. Skierowani na miejsce funkcjonariusze ustalili, że kierujący oplem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z nadjeżdżającą z przeciwka hondą. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowców,  byli trzeźwi.

Hondą podróżowały obywatelki Holandii, w tym dwie dziewczynki w wieku 4 i 6 lat. Zespół karetki pogotowia udzielił uczestnikom pomocy medycznej. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Dzieci otrzymały od policjantów i strażaków pluszowe misie, które pomogły im choć przez chwilę zapomnieć o tym przykrym wydarzeniu.

Kierowca opla za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym został ukarany mandatem karnym.

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-brzozow/wydarzenia/art1201,czolowe-zderzenie-samochodow-w-domaradzu.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *