Aktualności Brzozów

Policjanci odnaleźli mężczyznę, który chciał popełnić samobójstwo

Minionej nocy brzozowscy policjanci prowadzili poszukiwania za mężczyzną, który dzwoniąc na pogotowie ratunkowe oznajmił, że chce popełnić samobójstwo. Odnalezionego 43-letniego mieszkańca gminy Brzozów funkcjonariusze przekazali pod opiekę lekarzy.   
W nocy, około godz. 1 dyżurny brzozowskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie od dyspozytorki pogotowia ratunkowego. Z treści przekazanych informacji od kobiety wynikało, że zadzwonił do niej jakiś mężczyzna, który oświadczył, że chce popełnić samobójstwo. Po tych słowach rozłączył się. Nie udało się z nim nawiązać ponownego kontaktu.
Dyżurny przekazał policyjnym patrolom wszelkie posiadane informacje na temat zaginionego oraz miejsca, gdzie mógłby się znajdować. W działania poszukiwawcze został zaangażowany również przewodnik z psem służbowym. Funkcjonariusze sprawdzili również miejsce zamieszkania 43-latka. W rozmowie z jego rodziną ustalili, że mężczyzny od południa nie ma w domu i nie wiadomo, gdzie może przebywać.
Około godz. 4 policjanci znaleźli w Przysietnicy telefon, którym posługiwał się zaginiony. Przeszukując pobliskie zarośla, funkcjonariusze zauważyli leżącego w nich mężczyznę. Okazał się nim poszukiwany 43-latek. Jego zachowanie wskazywało na to, że znajdował się pod silnym działaniem alkoholu. Mężczyzna został przewieziony do szpitala i przekazany pod opiekę lekarzy.

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-brzozow/wydarzenia/art1308,policjanci-odnalezli-mezczyzne-ktory-chcial-popelnic-samobojstwo.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *