Aktualności Domaradz

Policjanci na pikniku rodzinnym w Golcowej

Wczoraj w Golcowej odbył się piknik rodzinny. Na tej plenerowej imprezie brzozowscy policjanci promowali bezpieczeństwo podczas wakacji. Ponadto wszyscy jej uczestnicy mogli z bliska przyjrzeć się pracy policjanta oraz zobaczyć wyposażenie funkcjonariuszy wykorzystywane w codziennej służbie.

Wczoraj w Golcowej odbył się piknik rodzinny. Policjanci również zostali na niego zaproszeni. Podczas trwającej imprezy plenerowej funkcjonariusze mówili dzieciom o bezpieczeństwie. Uświadamiali o zagrożeniach dotyczących ruchu drogowego i zbliżających się wakacji. Dorośli zadawali policjantom nurtujące ich pytania, a w zamian uzyskiwali wyczerpujące odpowiedzi. Policjanci podkreślali, jak ważne jest korzystanie z elementów odblaskowych i w jaki sposób wpływają one na bezpieczeństwo. Każdy uczestnik pikniku mógł zaopatrzyć się w tego rodzaju gadżet. Ponadto dzieci biorące udział w zorganizowanym przez policjantów konkursie otrzymały cenne nagrody.

Na pikniku nie zabrakło również samochodu i sprzętu policyjnego wykorzystywanego w codziennej służbie. Ochotnicy mogli wsiąść do radiowozu i wykonać swoje odbitki palców. Rodzice uwieczniali ten moment wykonując swoim pociechom pamiątkowe zdjęcia.

Dzięki temu spotkaniu rodzice i dzieci pamiętają o tym, że funkcjonariusze zawsze dbają o to, by czuli się oni bezpiecznie.

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-brzozow/wydarzenia/art1323,policjanci-na-pikniku-rodzinnym-w-golcowej.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *