Aktualności Brzozów

Wypadek na ul. Kościuszki w Brzozowie

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Kościuszki w Brzozowie. Czołowo zderzyły się tam honda z oplem. Wskutek tego wypadku do szpitala trafiły dwie osoby podróżujące oplem.

brz_220 lipca 2016r około godz. 22, dyżurny brzozowskiej komendy odebrał telefoniczne zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Kościuszki w Brzozowie. Skierowani na miejsce funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący hondą na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka oplem. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierujących. Oboje byli trzeźwi.

Zarówno hondą jak i oplem, poza kierującymi podróżowało dwoje pasażerów. Wskutek tego zdarzenia obrażeń doznała kierująca oplem i jedna z jej pasażerek. Obie kobiety zostały przewiezione do szpitala. Tam udzielono im pomocy medycznej.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia wykonali oględziny, dokumentację fotograficzną i ustalili świadków. Prowadzone w tej sprawie postępowanie wyjaśni jego przyczyny.

http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-brzozow/wydarzenia/art1341,wypadek-na-ul-kosciuszki-w-brzozowie.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *