Aktualności Domaradz

Dni Gminy Domaradz 2016

W ostatni weekend odbyły się Dni Gminy Domaradz zorganizowane przez Wójta Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury. Wydarzenie obfitowało w różnego rodzaju atrakcje, pokazy i koncerty.

            Sobota upłynęła pod znakiem konkurencji sportowych, poprzedzonych uroczystym otwarciem imprezy. Jako pierwsze odbyły się biegi przełajowe, w których drużyny walczyły o Puchar Wójta Gminy Domaradz. Następną konkurencją był turniej siatkówki plażowej, po czym miał miejsce mecz piłki nożnej drużyn z Domaradza i Golcowej („Sokół” Domaradz i LKS Golcowa).

            W niedzielę impreza rozpoczęła się występem orkiestry dętej z Domaradza o godzinie 16:30, po czym wystąpiły zespoły artystyczne i soliści z GOK Domaradz. Kolejny występ należał do kapeli podwórkowej „Tońko” z Dynowa, której repertuar stanowią głównie piosenki Dawnego Lwowa i Starej Warszawy. Gwiazda wieczoru – zespół „Baciary”, zgromadził liczną publiczność, którą stanowili mieszkańcy Domaradza i pobliskich miejscowości. Zakończeniem imprezy była zabawa taneczna z zespołem muzycznym „Trident”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *