Aktualności

Rodzina jest najcenniejsza, więc warto ją chronić

Dzięki polisie na życie możemy wiele zyskać. Ważna będzie przede wszystkim ochrona, jak również świadczenia, renty oraz wsparcie w trudnych życiowych momentach. Towarzystwa ubezpieczeniowe tworzą dziś produkty ubezpieczeniowe o szerokim zakresie działania. Ich bogaty charakter pozwala znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie dla nas i naszych najbliższych.

Podstawowa wersja finansowej ochrony

Wielu z nas żyje w oparciu o wysokie kredyty, spłaty zadłużenia, niespłacone hipoteki czy firmę obciążoną wieloma płatnościami. W takiej sytuacji warto zastanowić się co mogłoby się stać z naszymi bliskimi w momencie, gdyby nas zabrakło. Trzeba przemyśleć, jak duże zobowiązania finansowe spadną wówczas na nich. I przede wszystkim czy będą w stanie poradzić sobie finansowo ze spłatą wszelkich zobowiązań.

W takiej sytuacji najbardziej pomocna może okazać się nawet podstawowa oferta ubezpieczenia. Daje ona gwarancję wypłaty świadczenia nawet do wysokości miliona złotych w momencie, gdy jako osoba ubezpieczona umrzemy. Sumę ubezpieczenia można dowolnie wybrać, dopasować ją do potrzeb rodziny. Tak więc, gdy pozostawiamy po sobie kilka zamkniętych interesów, dom na kredycie lub inne ciężkie zobowiązania – wysoka suma ubezpieczenia może być niezwykle pomocna dla naszych dzieci i partnera.

Wiele możliwości ubezpieczenia na życie

Istnieje również możliwość rozszerzenia zakresu ochrony ubezpieczenia podstawowego. Decydując się na takie krok, zdobywamy większą szansę wypłaty świadczenia, które może zostać wypłacone w sytuacji zagrożeń takich jak zdiagnozowanie nowotworu, wypadek komunikacyjny, ciężkie zachorowanie, urazu ciała oraz wielu innych. Więcej informacji, jeśli interesuje nas dobre ubezpieczenie na życie z www.ubezpieczeniaonline.pl uzyskamy na specjalistycznej stronie internetowej, która pomoże znaleźć nam odpowiednią ofertę.

Zadośćuczynienie z polisy może mieć charakter jednorazowej wypłaty, jak również może zostać przekazane ubezpieczonemu w postaci okresowej renty. Możemy również liczyć na wsparcie psychologa lub transport medyczny. To, co oferuje nam dzisiejsze ubezpieczenie, to również pomoc w opiece nad dziećmi na przykład w czasie pobytu w szpitalu. Również pomoc domowa oraz konsultacje u specjalistów to oferta, którą warto rozważyć. Nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć przyszłości, przez co lepiej być przygotowanym na każdą ewentualność.

Włączenie najbliższych do polisy

W dowolnym momencie życia możemy stwierdzić, że chcemy do naszego ubezpieczenia włączyć kogoś z bliskich. Może to być zarówno partner, jak i osoby zupełnie niespokrewnione. Dzięki temu zyskujemy pewność, że w każdym możliwym momencie jesteśmy chronieni razem z naszymi bliskimi.

Rodzina jest naszą największą wartością. Warto również zastanowić się nad przyszłością naszych najbliższych za pomocą innej formy ubezpieczenia. Możemy zakupić na przykład ubezpieczenie inwestycyjne lub polisę posagową dla naszych dzieci, gdzie składka opłacana przez lata zaowocuje wypłatą świadczenia w momencie ukończenia określonego wieku np. 18-20 lat.

Aby ustalić, na jak dużą sumę będzie najlepiej się ubezpieczyć przy naszych określonych możliwościach finansowych, pomoże nam kalkulator polis na życie na www.ubezpieczeniaonline.pl który obliczy dla nas wszelkie stopy procentowe, okres płacenia składek czy wysokość świadczeń.

Możliwości ubezpieczenia się oraz swojej rodziny jest aktualnie naprawdę wiele. Warto z nich korzystać, ponieważ są dopasowane do potrzeb współczesnego klienta, nastawionego na szeroką ochronę, różnorodny charakter produktu oraz wymagań dotyczących wysokiej jakości.

AS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *