Aktualności

Wakacje uszyte na miarę – jak to działa?

Chcesz wyjechać na wakacje z biurem podróży, ale zależy Ci na dopasowaniu wyjazdu do własnych potrzeb? Sprawdź tę ofertę!

 

Coraz więcej osób decyduje się dzisiaj na korzystanie z pomocy biur podróży, które oferują usługę projektowania wyjazdu na zamówienie. Gdy chcesz wyjechać do krajów jak Tunezja, Grecja czy Tajlandia wakacje przygotowane na wymiar przez biuro mogą być niezapomniane!

 

Na czym polega organizacja wyjazdu na zamówienie?

Wyjazd na wakacje można nie tylko kupić z katalogu biura podróży lub zorganizować samodzielnie. Obecnie do dyspozycji jest jeszcze trzecia opcja, która polega na urządzeniu wyjazdu na zamówienie.

 

Taka usługa oferowana jest dzisiaj przez coraz więcej biur podróży, a na polskim rynku działają również takie, które specjalizują się w ich urządzaniu. Gdy zatem planuje się odwiedzić miejsca jak Sri Lanka, USA czy Tajlandia wakacje z takim biurem mogą być bardzo udanym rozwiązaniem.

 

Organizacja wyjazdu na zamówienie polega przede wszystkim na załatwieniu wszystkich spraw związanych z podróżą przez pracowników biura. Dotyczy to między innymi:

  • zamówienia lotów na miejsce docelowe oraz organizacji transportu na miejscu
  • wynajęcia noclegów w sprawdzonych hotelach lub innych obiektach
  • organizacji wyżywienia dla turystów
  • przygotowania planuj wyjazdu na każdy dzień wraz z atrakcjami
  • wykupienia ubezpieczenia turystycznego

 

Wobec tego jest to oferta kompleksowa, dzięki której nie trzeba martwić się już niczym, podobnie jak w przypadku standardowego wyjazdu z biurem podróży. W tym przypadku jednak podróż jest indywidualnie dopasowana do potrzeb turystów, na przykład pod kątem terminu wyjazdu, standardu i sposobu wypoczynku.

 

Kiedy warto zdecydować się na podróż na wymiar?

Usługa polegająca na organizacji wyjazdu na wymiar jest bardzo dobrym wyborem dla każdej osoby, której zależy na tym, by wyjazd był dopasowany do jej potrzeb. Często korzystają z niej pary oraz rodziny, ale również sprawdzi się dla singli.

 

Usługa organizacji wyjazdów na wymiar jest bardzo popularna w trakcie podróży poślubnych. Dzięki niej można wziąć udział w niesamowitym wyjeździe, który będzie odbywać się tylko we dwoje i jednocześnie będzie zaplanowany w najmniejszych szczegółach.

 

Warto również wskazać, że takie podróże mogą być bardzo dobrą ofertą dla grup, które chciałyby wyjechać na wakacje wspólnie. W taki sposób organizowane są między innymi wyjazdy dla tenisistów oraz innych sportowców czy dla fotografów.

 

Jakie kraje można odwiedzić podczas podróży na zamówienie?

Atutem podróży tego typu jest możliwość dopasowania ich do własnych potrzeb. Gdy zatem chodzi o wyjazdy do krajów jak Japonia, Meksyk czy Tajlandia wakacje tego typu mogą być strzałem w dziesiątkę.

 

Można zatem odwiedzić wtedy zróżnicowane kraje na wielu kontynentach i spędzać tam czas na różne sposoby, na przykład na zwiedzaniu ciekawych miejsc, uprawianiu sportów czy na wypoczynku na plaży.

 

Jest to zatem bardzo dobry sposób na wypoczynek dla tych osób, którym zależy na odwiedzeniu rzadziej uczęszczanych zakątków, których oferty rzadko pojawiają się w katalogach biur podróży. Dzięki temu jest to wspaniały sposób na realizację marzeń podróżniczych!