Aktualności Dydnia

Interwencja policji nad zalewem w Krzemiennej

Interwencja policji miała miejsce w jednym z domków letniskowych około godziny 23:30 minionej nocy (16-08-2015) w Krzemiennej. W jednym z domków letniskowych funkcjonariusze usłyszeli głośny krzyk i płacz kobiety. To zachowanie skupiło uwagę policjantów, którzy natychmiast ruszyli udzielić kobiecie pomocy.

Okazało się, że w domku przebywało 4 młodych ludzi – 3 mężczyzn (16-20 lat) i jedna kobieta. Według ustaleń policjanów doszło do kłótni pomiędzy 18latką a jej chłopakiem, co zakończyło się rękoczynami. Zachowanie jej chłopaka było na tyle niebezpieczne, że 18-latka nie chciała już tam przebywać. Funkcjonariusze pomogli jej wrócić do domu.

Policjanci sprawdzili trzeźwość uczestników zajścia. Wszyscy byli pod wpływem alkoholu. Dwoje nieletnich zostało przekazanych rodzicom. Sprawa dwójki małoletnich trafi do sądu rodzinnego.

Źródło i cały artykuł: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-brzozow/wydarzenia/art1172,policjanci-interweniowali-nad-zalewem-w-krzemiennej.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *