Aktualności Domaradz

Policjanci pomogli rannej 18-latce

Brzozowscy policjanci udzieli pomocy kobiecie poszkodowanej, w zdarzeniu z udziałem quada. Jak się okazało, jego sprawca uciekł z miejsca przed przybyciem policji, pozostawiając ranną pasażerkę. Funkcjonariusze ustalają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

O zdarzeniu policjantów poinformowali w niedzielę, około godz. 17.30, przypadkowi przechodnie, którzy zauważyli leżącą na poboczu kobietę. Młoda dziewczyna uskarżała się na silny ból głowy oraz szyi. Policjanci udzielili jej pomocy medycznej, założyli kołnierz ortopedyczny i okryli kocem termicznym. Pogotowie przewiozło ranną kobietę do szpitala. Tam policjanci sprawdzili jej trzeźwość. Okazało się, że 18-letnia mieszkanka gminy Domaradz ma ponad promil alkoholu w organizmie. Początkowo kobieta nie pamiętała dokładnie, co się stało i w jakich okolicznościach została ranna.

Policjanci ustalili wstępnie, że 18-latka była pasażerką quada, którym kierował jej kolega, 28-letni mieszkaniec Rzeszowa. Mężczyzna prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Zostawił ranną koleżankę i oddalił się z miejsca, przed przybyciem policjantów. Funkcjonariusze prowadzą czynności zmierzające do zatrzymania kierowcy quada.

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-brzozow/wydarzenia/art1285,policjanci-pomogli-rannej-18-latce.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *