Dydnia

Remont i modernizacja Domu Sztuki Muzycznej w Dydni ukończone!

21 sierpnia br. odebrane zostały roboty związane odnowieniem Domu Sztuki Muzycznej. Roboty budowlane pod nazwą  „Remont i modernizacja Domu Sztuki Muzycznej w Dydni – etap II”, obejmowały wygłuszenie ścian oraz sufitów, a także dostosowanie obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wartość przedsięwzięcia oszacowano na 268.093,00 zł, z czego spora część, bo aż 200.000,00 zł to dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Obecnie, wartość prac na etapie końcowym, oszacowano na 1.616.280,00 zł. Reszta przeznaczonych na ten cel funduszy zostanie spożytkowana na zakup wyposażenia, mebli oraz instrumentów muzycznych do sal nauki muzyki ( w budynku mieści się Szkoła Muzyczna I Stopnia) . Komisja odbiorowa nie wskazała żadnych uchybień, nie wzniosła również żadnych uwag. Wszystkie prace zostały wykonane poprawnie i profesjonalnie, a budynek nadaje się do użytkowania.

Galeria zdjęć na stronie: http://www.gminadydnia.pl/pl/aktualnosci/540-remont-i-modernizacja-domu-sztuki-muzycznej-w-dydni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *