Aktualności Sanok

Zatrzymany włamywacz w Sanoku

Zaledwie kilku godzin potrzebowali sanoccy policjanci, aby zatrzymać sprawcę włamań i odzyskać cześć skradzionego towaru. Przy zatrzymanym 20-latku policjanci znaleźli też narkotyki. Za popełnione przestępstwa mieszkaniec Sanoka odpowie przed sądem.

Do przestępstw doszło w nocy z 2 na 3 września. 20-latek najpierw próbował włamać się do bankomatu usytuowanego przy ul. Lipińskiego w Sanoku. Zamierzonego celu nie osiągnął, jednakże uszkodził bankomat, powodując tym straty w wysokości 15 tysięcy złotych. Kolejną próbę włamania podjął na ul. Kochanowskiego. Po wyważeniu drzwi do sklepu skradł 16 piw.

Szybka reakcja sanockich funkcjonariuszy pozwoliła na zatrzymanie sprawcy przestępstwa już tego samego dnia. W mieszkaniu 20-latka ujawniono część łupu, który wróci do właściciela. Ponadto podczas przeszukania, znaleziono przy mężczyźnie woreczek z marihuaną. 20-latek odpowie przed sądem za włamania, zniszczenie mienia oraz za posiadanie substancji odurzających.

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-sanok/wydarzenia/art1486,policjanci-zatrzymali-wlamywacza.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *