Aktualności

Znamy zwycięzców konkursu „Bezpieczne Wakacje 2015”

Wczoraj w brzozowskiej komendzie zebrała się komisja konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2015″, która wyłoniła najlepsze spośród nadesłanych prac. W konkursie wzięło udział 22 szkoły. Łącznie wpłynęło 179 prac plastycznych. Zwycięzcy będą reprezentować powiat brzozowski na szczeblu wojewódzkim.

Wczoraj, około godz. 13 w brzozowskiej komendzie zebrała się komisja konkursu plastycznego „Bezpieczne Wakacje 2015”. Jest on skierowany do dzieci i młodzieży. Podstawowym celem tego konkursu jest promowanie bezpiecznych zachowań oraz form spędzania wolnego czasu w okresie wakacji. W tegorocznym konkursie udział wzięło 22 szkoły podstawowe i gimnazjalne z terenu powiatu brzozowskiego. Łączenie nadesłano 179 prac. Były one oceniane w trzech kategoriach wiekowych: 7-9 lat; 10-12 lat; 13-15 lat. Z każdej grupy zostały wyłonione trzy zwycięskie prace.

Komisja wyłoniła  najbardziej pomysłowe, oryginalne i pracochłonne prace plastyczne. W skład komisji weszli: Katarzyna Wawrzkowicz – Wydział Oświaty Rozwoju Regionalnego i Promocji  Powiatu, Nina Jantosz – Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Małgorzata Szpiech  – Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Brzozowie – Sekcja Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia oraz mł. insp. Mariusz Skiba – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie, Maria Wolińska-Fil i Krystyna Fal– Komenda Powiatowa Policji w Brzozowie.

Laureatami konkursu zostali:

I kategoria 7-9 lat:

1.    Izabela Kożokar – Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie
2.    Jakub Dobrowolski – Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie
3.    Norbert Florek – Zespół Szkół we Wzdowie

II kategoria 10- 12 lat:

1.    Milena Pempuś – Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzozowie
2.    Magdalena Obłój – Szkoła Podstawowa nr 2 w Domaradzu
3.    Bartłomiej Chyłek – Zespół Szkół w Baryczy

III kategoria 13-15 lat:

1.    Marzena Duda – Gimnazjum nr 1 w Izdebkach
2.    Dominika Krupa – Gimnazjum w Domaradzu
3.    Adrian Obłój – Gimnazjum w Domaradzu

Przyznano również po trzy wyróżnienia z każdej kategorii za pomysłowość i oryginalność wykonania. Wśród wyróżnionych znalazła praca: Bartłomieja Frańczak ze Szkoły Podstawowej nr 1 Brzozowie, Karoliny Wojtan ze Szkoły Podstawowej w Bliznem, Oliwii Pawlikowskiej z Zespołu Szkół w Niebocku, Malwiny Prajsnar z Zespołu Szkół w Jabłonicy Polskiej, Aleksandry Herbut ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Izdebkach, Kingi Fil ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Izdebkach, Patrycji Szmyd z Gimnazjum nr 1 w Brzozowie, Jakuba Bober z Gimnazjum nr 1 w Brzozowie oraz Aleksandry Zubel z Zespołu Szkół nr 1 w Humniskach.

Teraz zwycięskie prace zostaną przesłane do Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, gdzie wezmą udział w konkursie na szczeblu wojewódzkim. Życzymy im powodzenia.

Źródło: http://www.podkarpacka.policja.gov.pl/komendy-miejskie-i-powiatowe/kpp-brzozow/wydarzenia/art1196,znamy-zwyciezcow-konkursu-bezpieczne-wakacje-2015.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *