Aktualności Wydarzenia

Drift Show Izdebki 2022” – utrudnienia w ruchu

W dniach 3 – 4 września 2022 r. odbędzie się „Ogólnopolski trening samochodów driftingowych – Drift Show Izdebki 2022”. W związku w tym wydarzeniem, w sobotę w godz. od 11 do 18 oraz w niedzielę, w godz. od 9 do 22, w miejscowości Izdebki, na drodze powiatowej nr 2036R, wystąpią utrudnienia w ruchu. Prosimy o stosowanie się do poleceń wydawanych przez organizatorów imprezy.

3 i 4 września br., odbędzie się „Ogólnopolski trening samochodów driftingowych – Drift Show Izdebki 2022”. W związku z tym, na drodze powiatowej nr 2036R, prowadzącej z Brzozowa do Wary, w miejscowości Izdebki, w sobotę w godzinach od 11 do 18 i niedzielę w godzinach od 9 do 22, wystąpią chwilowe utrudnienia w ruchu. Odcinek drogi, na którym będzie prowadzony trening zostanie czasowo wyłączony z ruchu.

W pierwszy wrześniowy weekend droga powiatowa nr 2036R zapełni się miłośnikami samochodów driftingowych. Dlatego apelujemy do kierowców o wzmożoną ostrożność i bezwzględne stosowanie się do poleceń organizatorów. Nad bezpieczeństwem będą czuwać również funkcjonariusze ruchu drogowego z brzozowskiej komendy.

impreza samochodowa - trening samochodów driftingowych
impreza samochodowa - trening samochodów driftingowych

Content retrieved from: https://podkarpacka.policja.gov.pl/rze/komendy-policji/kpp-brzozow/wydarzenia/111342,Drift-Show-Izdebki-2022-utrudnienia-w-ruchu.html.